Flota
» Zarządzanie
» Wynajem
» Serwis
» Sprzedaż

Przedsiębiorstwo
» Oto my
» Powstanie
» Kariera
» Głosy klientów
» Członkostwo
» ROCKBIRD BCC
» Kids

Blog
» Aktualności
» Info
» Kwalifikacje

Kontakt
Shop

Kariera

KOCHAMY MASZYNY –
TY TEŻ?

Oferujemy kompleksowe zarządzanie flotą oraz wynajem pojazdów użytkowych i maszyn budowlanych do recyklingu i przemysłu. Dzięki dużemu doświadczeniu i jeszcze większej pasji wzmacniamy floty maszynowe naszych klientów. Aby znaleźć odpowiednią maszynę lub optymalną ciężarówkę do potrzeb naszych klientów i zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie, żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt duże. W tym celu stosujemy również niekonwencjonalne rozwiązania. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić satysfakcję naszych klientów – i robimy to od 1999 roku. Stale rozwijamy nasze usługi. Nieustannie szukamy w tym celu wsparcia. Chcesz stać się częścią naszego zmotywowanego i dynamicznego zespołu? W takim razie prześlij nam szczegółowe dokumenty aplikacyjne pocztą elektroniczną na adres career@rockbird.eu – czekamy na wiadomość od Ciebie!

MECHATRONIK – MASZYNY ROLNICZE I BUDOWLANE (M/K/B)

Dla naszego warsztatu z mobilnym serwisem naprawczym w Enkenbach-Alsenborn szukamy wsparcia na pełen etat od zaraz.

# Twój profil
Ukończona szkoła zawodowa ze specjalizacją mechanika maszyn przemysłowych / rolniczych, technika mechatronika, elektryka
lub podobny poziom z prawem jazdy kat. B
Praktyczne doświadczenie i specjalistyczna wiedza z zakresu hydrauliki, mechaniki, pneumatyki i elektryki
Dobra znajomość zagadnień technicznych, chęć do pracy, zorientowanie na usługi i klienta
Zorientowana na usługę interakcja z klientami, interesantami i dostawcami jest dla Ciebie oczywistością.
Jesteś elastyczny i zawsze zachowujesz kontrolę, nawet w stresujących sytuacjach
Lubisz pracować w zespole i działać w sposób zorientowany na rozwiązania

# zakres Twoich obowiązków
Konserwacja, utrzymanie w stanie sprawności i naprawa koparek, ładowarek łyżkowych pojazdów użytkowych
Prace naprawcze w warsztacie lub u klienta
Ogólne zadania warsztatowe
Dbasz o przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości oraz doskonały technicznie
stan floty pojazdów

# co na Ciebie czeka
Pewna praca w młodej, innowacyjnej firmie usługowej bez klasycznej struktury organizacyjnej
Twój własny pojazd serwisowy i szkolenia dokształcające dotyczące produktu
Motywująca atmosfera w zespole ze swobodą działania i osobistą odpowiedzialnością od pierwszego dnia pracy
Indywidualna ścieżka wdrożenia, koleżeńskie wskazówki i dużo nauki przez praktykę
Prawdziwa szansa na rozwój zawodowy – Z nami sam kształtujesz swoją przyszłość
Świętujemy nasze sukcesy jako zespół fajnymi wydarzeniami

# Zainteresowany?
Jeśli teraz myślisz „Hej, to ja i chcę tego”, to chcemy Cię poznać. Zgłoś się już dziś!
Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne z informacją o Twojej dostępności i oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia do Lucca Baron na adres care@rockbird.eu i zostań częścią rodziny ROCKBIRD.